Description
Sex Doll Wendy Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4ft92 / 150cm |
| Full Bust | 28.74 in / 73cm |
| Waist | 19.69 in / 50cm |
| Hip | 30.31 in / 77cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 7.08 in / 18cm |
| Weight | 57.32 lbs / 26kg |
Hair: Blonde Curly
Pupils: Black
Bust Type: Small Chest
Skin: Wheat
Body Type: Slim
The Whole Body Of The Doll Is Made Of Tpe Material, Which Is Soft And Realistic, Harmless To The Body, And Medical Grade, And The Core Is A Psychic Alloy Skeleton With Full Joints That Can Be Moved In Any Pose Like A Real Person. The Body Is Simultaneously Equipped With 3 Orifices (Anal, Vaginal, And Oral) For Ultimate Sexual Pleasure.
Guarantee Your Privacy:
Your Privacy Is Of The Utmost Importance. With Our Discreet Packaging, You Can Shop With Confidence.




Reviews
There are no reviews yet.