Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Articulated Finger: YES
Standing Feet: YES
Free 2nd Head: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 32.68 in / 83cm |
| Waist | 20.87 in / 53cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 7.09 in / 18cm |
| Anal | 5.91 in / 15cm |
| Weight | 79.37 lbs / 36kg |
Tips: Some of our dolls have a next-day delivery service (except Puerto Rico, Hawaii, Alaska) for US customers. Currently, the shipping cost is not fixed for this service, we need customers to contact us after placing an order and we will calculate the additional shipping cost based on weight and size.




Reviews
There are no reviews yet.