Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll-Warner Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft15 / 157cm |
| Full Bust | 26.37in / 67cm |
| Waist | 18.89in / 48cm |
| Hip | 30.31in / 77cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 63.93lbs / 29kg |
Hair Color: Black
Eyes: black eyes
Chest shape: small chest
Body type: Slim
Skin Tone: Wheat
standing: yes
Advantages of TPE sex dolls: realistic touch; high plasticity; safe and comfortable; easy to maintain and clean; lighter than silicone sex dolls.




Reviews
There are no reviews yet.