Description
US Stock Available – Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 days delivery
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head+ TPE Body |
| Height | 3ft15 / 80cm |
| Full Bust | 37.8 in / 96cm |
| Waist | 23.03 in / 58.5cm |
| Hip | 37.01 in / 94cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 51.37 lbs / 23.3kg |
Features:
Head Material: Soft Silicone
Body Material: Medical Grade TPE
Advantage of Soft Silicone Head: Realistic; Looks more beautiful than TPE head; The mouth can be heated and have oral sex.
Advantage of TPE Body: Soft, more similar to human skin, better to use.
Product Description:
This electric realistic torso is made of silicone head and TPE body, which makes her look more real-life and touch real. Especially her tight and real pussy, that can bring your the ultimate pleasure.

Reviews
There are no reviews yet.