Description
US Stock Available
Average: 2-5 business days delivery
Discreet: 100% Discreet and Free Shipping
Gel Breasts: Yes
Articulated Fingers: Yes
Body Blood Vessel: Yes
EVO Skeleton: Yes
Standing Feet: Yes
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft45 / 166cm |
| Full Bust | 34.25 in / 87cm |
| Waist | 24.02 in / 61cm |
| Hip | 40.55 in / 103cm |
| Vagina | 6.69 in / 17cm |
| Anal | 5.51 in / 14cm |
| Weight | 74.96 lbs / 34kg |





Reviews
There are no reviews yet.