Description
US Stock Available – Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 days delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
169cm Lisa’s Specifications
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft54 / 169cm |
| Full Bust | 35.83 in / 91cm |
| Waist | 25.98 in / 66cm |
| Hip | 40.55 in / 103cm |
| Vagina | 6.69 in / 17cm |
| Oral | / |
| Anal | 5.91 in / 15cm |
| Weight | 104.72 lbs / 47.5kg |


Reviews
There are no reviews yet.