Description
US Stock Available
Average: 2-5 business days delivery
Discreet: 100% Discreet and Free Shipping
Jelly Breasts: YES (Only for Silicone Body)
Articulated Fingers: YES (Only for Silicone Body)
EVO Skeleton: YES (Only for Silicone Body)
Body Blood Vessel: YES (Only for Silicone Body)
Standing without Bolts: YES (Only for Silicone Body)
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft51/ 168cm |
| Full Bust | 32.27 in / 84.5cm |
| Waist | 21.85 in / 55.5cm |
| Hip | 35.43 in / 90cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 73.52 lbs / 33.35kg |
Guarantee your privacy:
Your privacy is of the utmost importance. With our discreet packaging, you can shop with confidence.



Reviews
There are no reviews yet.