Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft41 / 165cm |
| Full Bust | 33.07 in / 84cm |
| Waist | 21.65 in / 55cm |
| Hip | 34.65 in / 88cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 79.37 lbs / 36kg |
Height: 165cm
Hair Color: Blonde
Eyes: Black Eyes
Breast type: Small breasts
Body type: plump
Skin Tone: fair
Standing: yes
Benefits of buying our in-stock sex dolls:
You can get fast delivery; you don’t need to go through the tedious process of customization, saving time and effort; you can choose to pick up the doll from our warehouse; the price of stock dolls is often more economical;




Reviews
There are no reviews yet.