Description
US Stock Available – Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 days delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll Information:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft61/ 171cm |
| Full Bust | 37.01 in / 94cm |
| Waist | 27.56 in / 70cm |
| Hip | 38.98 in / 99cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 119.60 lbs /54.25g |
Hair: Blonde Short, Curly Hair
Pupil: Light Blue Eyes
Breast Type: Small Breasts
Skin: Light Brown
Standing Feet: Yes
Head Material: Silicone
Advantages Of Silicone Head: Real-life, Looks More Delicate Than TPE Head.
Body Material: Medical Grade TPE
Advantages Of TPE Body: Soft, Closer To Human Skin, Better To Use.



Reviews
There are no reviews yet.