Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone/ Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft38/ 164m |
| Full Bust | 32.67 in / 83cm |
| Waist | 20.86 in / 53cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 6.29-7.08 in / 16-18cm |
| Oral | / |
| Anal | 5.90 in / 15cm |
| Weight | 90.38 lbs /41kg |
Features:
Head Material: Hard Silicone
Body Material: Medical Grade TPE
Advantage of Silicone Head: Realistic; Looks more beautiful than TPE head;
Advantage of TPE Body: Soft, more similar to human skin, better to use.




Reviews
There are no reviews yet.