Description
US Stock Available – Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 days delivery
Gel Breasts: YES
Standing Feet: YES
150cm Adelaide Doll Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4ft92 / 150cm |
| Full Bust | 31.50 in / 80cm |
| Waist | 19.69 in / 50cm |
| Hip | 31.30 in / 79.5cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 60.49 lbs / 27.44kg |
159cm Adelaide Doll Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft22 / 159cm |
| Full Bust | 30.39 in / 77.2cm |
| Waist | 20.87 in / 53cm |
| Hip | 33.78 in / 85.8cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 73.44 lbs / 33.3kg |
Guarantee your privacy:
Your privacy is of the utmost importance. With our discreet packaging, you can shop with confidence.




Reviews
There are no reviews yet.