Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft38/ 164m |
| Full Bust | 32.67 in / 83cm |
| Waist | 20.86 in / 53cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 6.29-7.08 in / 16-18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 5.90 in / 15cm |
| Weight | 90.38 lbs /41kg |


Reviews
There are no reviews yet.