Description
Sex Doll Information:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 32.68 in / 83cm |
| Waist | 20.87 in / 53cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 79.37 lbs / 36kg |
Height: 163cm/5ft34
Hair: Short, Dark Brown Hair
Pupils: Brown Eyes
Breast Type: Big Breasts
Mouth: Not Available
Skin: Fair
Standing Feet: Yes
Head Material: Silicone
Advantages Of Silicone Head: Real-life, Looks More Delicate Than TPE Head.
Body Material: Medical Grade TPE
Advantages Of TPE Body: Soft, Closer To Human Skin, Better To Use.
App-Controlled Function
10 Modes of Auto Vagina Sucking
10 Modes of Vagina Vibrating
6 Modes of Moaning
Note: This APP will be updated from time to time, so the APP interface may be slightly different from the video. How to use the app to control sex dolls? See: How to Use the App for App-Controlled Sex Dolls?



Reviews
There are no reviews yet.