Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft34/ 163cm |
| Full Bust | 32.67 in / 83cm |
| Waist | 20.83 in / 53cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 79.36 lbs / 36kg |




Reviews
There are no reviews yet.