Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4ft98 / 152cm |
| Full Bust | 35.43in / 90cm |
| Waist | 22.04in / 56cm |
| Hip | 40.15in / 102cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Dioldo | 7.48 in / 19cm |
| Weight | 81.57 lbs / 37kg |





Reviews
There are no reviews yet.