Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 36.22 in / 92cm |
| Waist | 20.47 in / 52cm |
| Hip | 37.79 in / 96cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 87.30 lbs / 39.6kg |






Reviews
There are no reviews yet.