Description
Sex Doll-Beulah Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head TPE Body |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 40.55 in / 103cm |
| Waist | 27.17 in / 69cm |
| Hip | 53.54 in / 136cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 123.46 lbs / 56kg |
Hair color: Red Curly hair
Eyes: Blue eyes
Breast type: Huge breasts
Body Type: Huge Butt & BBW & Curves
Skin Tone: Wheat
Standing: Yes



Reviews
There are no reviews yet.