Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft48 / 167cm |
| Full Bust | 37.80 in / 96cm |
| Waist | 22.83 in / 58cm |
| Hip | 41.34 in / 105cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 108.03 lbs / 49kg |






Reviews
There are no reviews yet.